Dimavery

Dimavery hudební nástroje jsou známy svou příznivou cenou a dobrou kvalitou. Dimaver vyrábí celou řadu hudebních nástrojů a dá se říct že obsahuje kompletní portfolio produktů.

Strunné nástroje

Mezi strunné nástroje od Dimavery patří klasická akustická kytara, elektroakstická i elektrická kytara. Dále další její modifikace jako je westernová, 12 strunná, resofonická a další kytary. Elektrické kytary se vyrábí ve všech oblíbených tvarech jako je stratocaster, telecaster, les paul apod. Kromě kytar dimaver yvyrábí také banja, ukulele a mandolíny.

Bicí nástroje

Bicí nástroje a perkuse od Dimavery se vyznačují skvělým designem a užitnou hodnout. Dimavery bicí soupravy pro děti i velké v různých barvách. Kromě bicích a samostatných bubnů dimavery vyrábí činely, stojany a další příslušenství. Následuje široká nabídka Dimavery perkusí. Zde jmenujem ebonga, conga, tamburýny a další.

Smyčcové nástroje

Smyčcové nástroje od Dimavery obsahují zejména housle a to ve všech velikostech, dále violoncello a kontrabas.

Dechové nástroje

Dimavery se věnuje výrobě kvalitních dřevěných a žesťových nástrujů. Od dimaver ysi můžete zahrát například na trubku, saxofon, flétny, tuby, baritony, hornety, křídlovky, klarinety a další

Hudební aparatura

Kromě hudebních nástrojů samotných Dimavery vyrábí řadu aparatur, nepříklad kytarová komba, ale také komba pro baskytaru.

Příslušenství

Široká nabídka příslušenství pro muzikanty od Dimavery, to jsou především stojany a pouzdra pro všechny typy hudebních nástrojů.

Kompletní přehled najdete na stránkách DIMAVERY.

Vše o hudebních nástrojích…