STRUNNÉ NÁSTROJE

Strunné nástroje představují v našem e-shopu kategorii, které byla věnována snad největší pozornost. Zaměřili jsme se především na kytary a baskytary.

V nabídce kytar si můžete vybrat z nástrojů klasických, elektroakustických a samozřejmě nechybí ani kytary elektrické. Doporučujeme Vám zejména hit naší nabídky – kytarové komplety. Jedná se o sadu obsahující kromě nástroje samotného i veškeré potřebné příslušenství – dále stačí už jen hrát. Hlavní výhody této koupě tkví v tom, že je samozřejmě zajištěna maximální kompatibilita veškerého příslušenství a sada jako taková je cenově výhodná.

Špičkové příslušenství si u nás můžete zakoupit samozřejmě i v případě, že elektrickou kytaru již vlastníte. Najdete u nás vše od trsátek přes nejrůznější ladičky a náhradní struny až po praktická pouzdra nebo stojany. Zmíněné kufry zaručí Vašim nástrojům maximální bezpečnost během přepravy nebo skladování.

Další skupinu strunných nástrojů v našem e-shopu tvoří baskytary. Protože bezprostředním předchůdcem těchto nástrojů byl kontrabas, většina baskytar disponuje po jeho vzoru 4 strunami. U některých z novějších instrumentů však můžeme najít i větší počet strun, standardně 5-6.

Stejně jako u nabídky kytar bychom Vás rádi upozornili na výhodné baskytarové komplety, které sestávají z nástroje samotného a veškerého maximálně kompatibilního příslušenství. V těchto setech zkrátka najdete za zvýhodněnou cenu vše, čeho je k hraní na baskytaru potřeba.

Kromě všech druhů baskytar, jako jsou akustické, elektroakustické nebo elektrické u nás nakoupíte i trsátka, náhradní struny, popruhy a další příslušenství. Nechybí ani optimální zvuková technika pro hudební nástroje, kterou najdete v kategorii baskytarových komb.

Strunné nástroje z nabídky našeho e-shopu pro hudebníky vyrábějí firmy Stagg, Skytec, strunné nástroje Dimavery a Rey.